AQUILA Radomsko

AQUILA Radomsko Sp. z o.o. to bardzo nowoczesna fabryka tektury falistej we Radomsku, której produkcję uruchomiono w marcu 2009 r. jest też drugą w ramach VPK Packaging Group fabryką specjalizującą się wyłącznie w produkcji i sprzedaży tektury falistej w arkuszach.
Celem firmy jest sprawne i rzetelne zarządzanie firmą, w taki sposób, aby w krótkim czasie "Aquila" stała się najlepszym - tj. najbardziej profesjonalnym dostawcą tektury falistej w Polsce.

AQUILA Września

AQUILA Sp. z o.o. to bardzo nowoczesna fabryka tektury falistej we Wrześni, której produkcję uruchomiono w grudniu 2005 r. jest też pierwszą w ramach VPK Packaging Group fabryką specjalizującą się wyłącznie w produkcji i sprzedaży tektury falistej w arkuszach.

Stelmet

Stelmet sp. z o. o. S.K.A (dawniej Stelmet S. A.) największy producent architektury ogrodowej drewnianej, produkujący wyroby z drewna przeznaczonych do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych.

VML

Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Spełniamy indywidualne potrzeby naszych klientów przy jasno określonych warunkach współpracy.
Specjalizujemy się w organizacji przewozów drogowych całopojazdowych i drobnicowych na terenie Polski oraz Europy

Atrium

Powstała w 1993 i od początku działalności jest czołowym dostawcą maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego. Firma jest dystrybutorem wielu znanych marek. Jako jedyni w kraju są producentem materiałów do druku wielkoformatowego, który oferowany jest pod marką IKONOS.

SOBEX

Firma powstała w roku 1991 ze wspólnej wizji dwóch kreatywnych i ambitnych braci. Od pierwszego dnia po dziś dzień firma jest rodzinnym biznesem skutecznie rozwijającym się w branży drewnianej. Misją firmy jest dostarczanie przyjaznych środowisku naturalnemu produktów galanterii ogrodowej z drewna.

FLORENTYNA

Firma działa na rynku polskim od ponad 30 lat. Ciesząc się pełnym zaufaniem klientów, osiągnęła miano czołowego producenta produktów AGD w Polsce. Posiada wiele nagród i wyróżnień, które są potwierdzeniem wysokiego poziomu obsługi klienta.

Umów
spotkanie

Poszukujesz skutecznego rozwiązania problemów logistycznych Twojej firmy ? Zadzwoń: +48 61 6561415 napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
TELEFON
+48 61 6561415
+48 668 675487
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ADRES
ul. Złotniki, ul.Obornicka 52,
62-002 Suchy Las,
Polska

4LS/GENETIX

COPYRIGHT 2017 STWORZONE DZIĘKI SPL